Maritime Silver Golf League

Cykl turniejów dla przedstawicieli branży morskiej.

Trzecia edycja cyklu turniejów golfowych!

Trzecia edycja cyklu turniejów golfowych!

Turnieje głównie dla przedstawicieli branży morskiej. To idealna platforma zarówno do nawiązania nowych kontaktów jak i do integracji środowiska shippingowego. Rozgrywany co każdy czwartek na Polu Golfowym Binowo Park. Każdy z uczestników otrzymuje pakiet startowy.

Nagrody główne

Zwycięzcy czterech grup klasyfikacji Ligi Maritime Silver 2019 pojadą w listopadzie na tydzień do hiszpańskiego golfowego kurortu La Manga Golf Resort !

Maritime Ryder Cup Binowo Park Szczecin

Zwycięzcy Maritime Silver Golf League w końcowej klasyfikacji w poszczególnych kategoriach reprezentować będą Szczecin (na koszt organizatora) podczas meczu Ryder Cup Szczecin, który rozegrany zostanie 5 października na polu golfowym Binowo Park w Szczecine. Szczegóły Ryder Cup 2019

Maritime Ryder Cup Binowo Park Szczecin

Zasady turnieju

Zawodnicy dobierają się we flighty minimum 3 osobowe lub zgłaszają w recepcji klubu chęć udziału w turnieju podając przewidywaną godzinę startu. Start od godziny 08:00 do 17:00 na zasadzie ogólnej dostępności miejsc. Konieczne jest zarejestrowanie się do turnieju przed jego rozpoczęciem w recepcji klubu. Do klasyfikacji końcowej liczonych będzie 6 najlepszych wyników Stableford oraz podwójne punkty z turnieju finałowego, który rozegrany będzie 28 września 2019 roku.